درباره تپکا

شرکت تولیدی و دانش بنیان پرتو کوره القایی (تپکا) با ۳۳ سال سابقه، اولین و بزرگترین طراح و سازنده کوره‌های القایی در کشور است که با تولیدات انحصاری و دانش‌بنیان خود، بیش از ۵۰۰ کوره در حال کار، از جمله کوره‌ها با ظرفیت ۱۰ تا ۲۰ تن را در کارنامه خود دارد.

این شرکت با طراحی و ساخت ماشین ریخته‌گری پیوسته (CCM)، گام بزرگی در جهت کسب توانمندی تامین ماشین‌آلات کارخانه‌های ریخته‌گری به صورت کلید در دست برداشته است. راه‌اندازی کوره ذوب یک تن در کشور ازبکستان و عراق ،‌ برگ زرین دیگری از افتخارات شرکت تپکا است که هم‌ترازشدن نسل جدید کوره‌های این شرکت با استانداردهای بین‌المللی را اثبات می‌نماید و از دیگر افتخارات شرکت تپکا امضا تفاهم همکاری با شرکت یونکر آلمان یکی از بزرگترین شرکت های تولید کننده کوره های القایی و ماشین آلات صنعت متالورژِی در جهان می باشد. بارزترین ویژگی شرکت تپکا، دستیابی به دانش فنی کوره‌های القائی با تناژ بالا تا ظرفیت ۲۰ تن است که این ویژگی مرهون سالها تلاش متخصصان نخبه کشور است. محصولات شرکت تپکا دامنه وسیعی از نیازمندی‌های صنعت در زمینه کاربردهای سیستم القایی را پوشش می‌دهد.

بیشتر بخوانید»

ماشین ریخته‌گری پیوسته

CCM یا ماشین ریخته‌گری پیوسته (Continuous Casting Machine) دستگاهی برای تولید بیلت فولاد استاندارد در طول مورد نظر است. از مزایای تولید بیلت به وسیله این دستگاه می‌توان به همگن‌بودن انجماد، یکنواخت‌بودن ابعاد بیلت، بالابودن کیفیت سطح بیلت، حذف عمده سرباره‌های ذوب به علت سرباره‌گیری در چند مرحله و سهولت در نورد اشاره کرد. این مزایا موجب می‌شود که محصول تولیدی نسبت به روش‌های سنتی، از کیفیت بسیار بالاتری برخوردار باشد.

بیشتر بخوانید»

(فیلم نمایش عملکرد ماشین ریخته‌گری پیوسته ساخت شرکت تپکا، نصب شده در شهرک صنعتی بینالود)

دسترسی سریع به محصولات

کوره های گرمایش لوله

کوره پیشگرم فورج

کوره ذوب القایی

ماشین ریخته گری پیوسته

ذوب در خلاء

بریزینگ القایی

سختکاری القایی

کوره های آزمایشگاهی

ذوب چرخشی

ذوب معلق

تمام حقوق برای تپکا محفوظ است | طراحی: کاویانی آنلاین

close
وب‌سایت فارسیوب‌سایت فارسیوب‌سایت فارسی