درباره تپکا


شرکت تولیدی پرتو کوره القایی (تپکا) با ۳۰ سال سابقه، اولین و بزرگترین طراح و سازنده کوره‌های القایی در کشور است که با تولیدات انحصاری و دانش‌بنیان خود، بیش از ۳۰۰ کوره در حال کار، از جمله کوره‌های ۱۰ تن ساخت داخل را در کارنامه خود دارد.

این شرکت با طراحی و ساخت ماشین ریخته‌گری پیوسته (CCM)، گام بزرگی در جهت کسب توانمندی تامین ماشین‌آلات کارخانه‌های ریخته‌گری به صورت کلید در دست برداشته است. راه‌اندازی کوره ذوب یک تن در کشور ازبکستان،‌ برگ زرین دیگری از افتخارات شرکت تپکا است که هم‌ترازشدن نسل جدید کوره‌های این شرکت با استانداردهای بین‌المللی را اثبات می‌نماید.

بارزترین ویژگی شرکت تپکا، دستیابی به دانش فنی طراحی کوره‌های القائی است که این ویژگی مرهون سالها تلاش متخصصان نخبه کشور است. محصولات شرکت تپکا دامنه وسیعی از نیازمندی‌های صنعت در زمینه کاربردهای سیستم القایی را پوشش می‌دهد.

بیشتر بخوانید»

ماشین ریخته‌گری پیوسته


CCM یا ماشین ریخته‌گری پیوسته (Continuous Casting Machine) دستگاهی برای تولید بیلت فولاد استاندارد در طول مورد نظر است. از مزایای تولید بیلت به وسیله این دستگاه می‌توان به همگن‌بودن انجماد، یکنواخت‌بودن ابعاد بیلت، بالابودن کیفیت سطح بیلت، حذف عمده سرباره‌های ذوب به علت سرباره‌گیری در چند مرحله و سهولت در نورد اشاره کرد. این مزایا موجب می‌شود که محصول تولیدی نسبت به روش‌های سنتی، از کیفیت بسیار بالاتری برخوردار باشد.

بیشتر بخوانید»

(فیلم نمایش عملکرد ماشین ریخته‌گری پیوسته ساخت شرکت تپکا، نصب شده در شهرک صنعتی بینالود)

دسترسی سریع به محصولات


ماشین ریخته گری پیوسته  کوره ذوب القایی  کوره پیشگرم فورج  کوره های گرمایش لوله  کوره های آزمایشگاهی

عملیات حرارتی القایی  بریزینگ القایی  ذوب در خلاء  ذوب معلق  ذوب چرخشی

پیمایش به بالا
close
وب‌سایت فارسیوب‌سایت فارسیوب‌سایت فارسی